Nedělejte z komára velblouda!

Domů / Komentáře / Nedělejte z komára velblouda!
Ilustrační komár

Ani v současné době dezinformátoři a manipulátoři neutuchají ve svém úsilí zdiskreditovat zaručeně účinné a bezpečné vakcíny proti covidu. A vypadá to, že už neví, co by si vymysleli.

Médii probleskla zpráva, že ve Španělsku v lahvičce vakcíny od firmy Moderna objevili komára.

Takový komár má velikost maximálně jeden centimetr, je tedy zcela pochopitelné, že při výrobě ostře sledovaného léčiva, které je třeba aplikovat do všech ramenních svalů světa,  může takový drobný tvor uniknout pozornosti. 

Důrazně žádáme veřejnost, aby nevěřila dezinformacím, které se jistě vyrojí. Ministerstvo pravdy zachytilo signály, že notoricky známé dezinformační weby plánují děsit veřejnost  hrůzostrašnými historkami. Jistý web připravuje fiktivní video, kde podvodník, který se představil jako vědec honosící se několika vědeckými tituly, údajně zkoumá onoho komára pod mikroskopem a říká: „Něco se mi na tom nezdá... Tady opravdu něco není tak, jak tvrdí... Posluchači, podívejte se sem – zde jasně vidím jeden hrb a tady je druhý – v té lahvičce je zcela jasně velbloud!

Opakovaně vyzýváme občany, aby těmto zprávám nevěnovali pozornost a hlásili podezřelé nákupy sprejů proti komárům!

Ilustrační velbloud

Je také nutno zmínit závěry průzkumu vědců z Washingtonské univerzity: "Podle nových zjištění z online průzkumu mnoho LIDÍ, KTEŘÍ OBVYKLE NEMENSTRUUJÍ, hlásilo, že po očkování proti covid-19 zažili krvácení nebo jiné příznaky menstruace."

Pro vysvětlení: lidmi, kteří obvykle nemenstruují, jsou myšleni transgender, nebinární či gendrově fluidní občané. Zde už je tedy snad každému jasné, že podvratné snahy dezinformátorů budou v tomto případě cílit na poškození dobré pověsti výrobců vakcín. Místo toho, aby ocenili, že výrobci vakcín propagují naprostou rovnost všech lidí bez ohledu na pohlaví, rasu, věk či úroveň protilátek, se dezinformátoři  budou snažit prokázat, že výrobci vakcín bojkotují svobodnou volbu pohlaví.

Občané, zamyslete se nad tím, ale prosím, nedělejte z komára velblouda! 

Mgr. Kamila Hronová

logo