Výpověď zaměstnance v domově pro seniory

Domů / Z ordinací lékařů / Výpověď zaměstnance v domově pro seniory

Milá Petro. Podělím se o hroznou osobní zkušenost s celou morbidní šaškárnou. Jsem zásadně proti této vakcinaci a byl jsem svědkem kruté reality reakcí lidského organismu na chemické pokusy s nic netušícími lidmi.

Pracoval jsem v domově důchodců. Byl jsem denně v kontaktu i s uživateli diagnostikovanými jako Covid pozitivní. Nic se s nimi nedělo. Uzavřeli jsme patro a byli izolováni. NIKDO neumřel, hráli jsme s babičkami stolní hry, povídali si a přes drobné respirační potíže jsme vším zdárně propluli. JÁ i přes neustálé testování stále negativní! Jsem sportovec, žiji zdravě, a prostě jsem ten vir vyřídil svou obranyschopností organismu. Mám skvělou imunitu a i přes idiotské nařízení jsem chodil do přírody se psem a dýchal denně čerstvý vzduch.

V domově už nepracuji. Po víceméně nařízeném očkování jsem byl svědkem otřesné úmrtnosti staroušků způsobené zátěži té chemické sračky v těle už tak cukrovkami,tlaky a kardiochorobami sužovanými
bezmocnými starými lidmi. Ze 160 klientů domova 83 umřelo! Po vakcinaci! Nepodepsal jsem prodloužení pracovního poměru a jsem nezaměstnaný.

Byl jsem tak blízko pravdy, že si do konce života budu vyčítat mou nečinnost při těch vraždách! Co jsem ale mohl dělat? Bezmoc, lítost a vztek! Jsou to svině! Neštítí se legálně zabíjet a staří lidé se po tom neskutečném a brutálním mediálním tlaku vrhají bezmocně vrahům do náruče. Je mi z té bezmoci smutno.

logo