Žena 39 let, Johnson + booster Pfizer, rakovina děložního čípku

Domů / Příběhy pacientů po očkování / Žena 39 let, Johnson + booster Pfizer, rakovina děložního čípku

Dobrý den, posílám Vám svůj příběh ohledně zdravotních komplikací, které jsem začala zaznamenávat od ledna 2022.

Jsem žena, 39 let, mám 2 malé děti a celkem normální fungující život. Již několik let se starám aktivně o své zdraví a to jak fyzické, tak psychické a zdravé tělo beru jako dar a investovala jsem spoustu času, peněz a energie, abych byla zdravá. To se mi i potvrdilo na konci října 2021, kdy jsem byla na preventivní prohlídce u obvodního lékaře a kromě lehce zvýšeného cholesterolu jsem byla zdravá.

Aktivně sportuji - 3x týdne kardio i posilování, miluji turistiku, jízdu na kole, běh, plavání, dodržovala jsem pitný režim, spánkový režim a stravovala jsem se tak, co je tělu dobré a snažila jsem se vyhýbat nezdravým věcem. Totéž předávám i svým dcerám. Svůj život jsem obohacovala doplňky stravy jako ječmen, chlorela, aloe vera na střeva a přes zimu od doby covidu doplňuji komplex Vitamin C, zinek i D3 - to samé i dětem. Dokonce od prosince 2021 jsem se začala denně otužovat.

V říjnu 2020 jsme celá rodina prodělala covid. Nebyli jsme na testech a díky lockdownu jsme beztak byli přikovaní doma, tak jsme covid zvládli levou zadní. Jen ztráta čichu a párkrát píchnutí na hrudi. Že jsme prodělali covid jsme se dozvěděli z testu na protilátky z krve. Na laboratorní testy na protilátky jsem začala aktivně každý měsíc chodit od května 2021. Protilátky mi narůstaly od 140 uml a do očkování až na hodnotu 212 uml samovolně.

Celý rok jsem se snažila odolat očkovací kampani. V roce 2021 jsme absolvovali několik dovolených, něco z toho zahraniční i letecké a nutnost PCR testů pro mě nebyla tak zatěžující záležitost jako nechat se očkovat.

Vše se změnilo právě na konci října. Tlak očkovací kampaně a vzkazky z okolí sílily. Moje dcera (6) je astmatik a často v zimě mívá záchvaty a někdy i končíme na hospitalizaci v nemocnici. Ze zpráv, že neočkované maminky nepouští s dětmi na oddělení, jsem byla lehce nesvá, že by mě za dcerou nepustili. Navíc jsem začínala v rámci sílící kampaně nabývat názoru, že když se já - dospělá - nechám naočkovat, tak třeba se naplní čísla a dají s očkováním pokoj dětem. Toho jsem se bála nejvíc. Tak jsem se rozhodla a s hořkým pocitem zklamání v sama sebe jsem si vystála frontu na Johnsson. To bylo 1.11.

Následky po vakcíně nenechaly na sebe dlouho čekat. Hlava se mi motala už při odchodu z nemocnice a následující den mi bylo tak špatně, že tohle jsem zažila jen při nejtěžší chřipce, co jsem měla ve 14 letech. Nadávala jsem si do krav, že jsem do toho šla. Ale pak jsem si říkala, ok, snad už dají pokoj a já budu mít pokoj.

Nicméně 14.11. přišla zpráva, že vláda ČR přestala uznávat vakcínu Johnsson na rok, ale dávají platnost certifikátu jen 2 měsíce. Tudíž mi certifikát přestane platit cca 29.1.2022. To vše z důvodu, že účinnost vakcíny Johnsson po 2 měsících od aplikace klesá. Mezi tím jsem byla 2x na protilátkách - konec listopadu - 242 uml, polovina prosince - > 242 uml, leden - > 242 uml. Takže nic neklesalo.

Volala jsem svému obvodnímu lékaři s dotazem na přeočkování vakcínou Novavax a chtěla jsem se o tom dozvědět více informací. Bohužel jsem už podruhé hovořila s lékařovou ženou, nevím, jakou má specializaci, ale doslova jsem se nechala ubombardovat argumenty, že booster od Pfizer je naprosto v pořádku, míchaní vakcín je naprosto v pořádku a vůbec nic mi nehrozí. Že vše na internetu jsou jen fámy a mám opravdu věřit tomu, co ona říká. Však to nechala také píchnout své malé dceři.

Nechala jsem se zlomit a 10.1. jsem šla na booster. Již ten večer jsem dostala menstruaci!!! Již 4 roky mám hormonální tělísko, u kterého jsem maximálně jednou za 4 měsíce lehce zašpinila, což je normální, ale nyní se mi spustila regulerní menstruace. Bylo mi to divné, ale zatím jsem nenašla odvahu se zeptat své gynekoložky. Až když jsem po 4 týdnech dostala v únoru menstruaci znovu, dotázala jsem se na tuto anomálii a bylo mi sděleno, že to je normální.

Mezi tím jsem byla 5.1.2022 na preventivní a řádné gynekologické prohlídce, a to týden před aplikací boosteru. 12.1. mi volali z gynekologie, že mám špatné stěry z čípku. Tak jsem se tam rozjela 29.1.22 na plánovanou biopsii, která bohužel potvrdila, že mám HPV vir a "nějak se to rychle množí". 10.3. jsem podstoupila konizaci děložního čípku, který bohužel prokázal karcinom. Naštěstí v začátku, velice malé ložisko, ale musela jsem podstoupit operaci, kde mi vyjmuli dělohu a prozkoumali uzliny. Asi při mě pán Bůh stál a vše už mám čisté a nyní jsem v režimu hojení a snad mám vše zlé za sebou. Když jsem se ptala lékařů na možnost spojení s vakcínou, někdo řekl, že to možné je, někdo mlčel…

K těmto velkým komplikacím můžu ještě dodat, že jsem byla více nachlazená než kdy jindy a trvalo mi dlouho se z toho dostat. Ale to jsem brala jako normální stav po nošení roušek a lockdownů atd. V únoru jsem zase pro změnu měla obrovský zánět spojivek a rohovky, a to tak velký, že do 8 hodin od prvního podezření, že mě pálí oko jsem měla zánět rozjetý i v trojklanném nervu a hrozně to bolelo. Prostě nějak mi nedržela imunita.

Fakt je ten, že pokud můj příběh má pomoci k tomu, aby se tato experimentální látka nepodávala mým dětem - dívkám - dobře, že se stalo. Nyní se snažím najít způsob, jak očistit svoje tělo od vakcíny, věřím přírodním metodám, snad…

Pod čáru ještě napíšu, že manželovi se po první vakcíně začalo zvětšovat jedno znamínko na ruce. Bylo zvětšené cca půl roku a následně zmizelo a stáhlo se do normálního rozměru. Nevím, co si o tom myslet. O tom, co způsobují vakcíny dalším lidem, slýchávám ve svém okolí. Moc bych si přála, aby bylo dostáno spravedlnosti a pokud byl na lidech učiněn tento pokus vakcínami, když už nic, tak aby si obyčejní lidé vzali z toho ponaučení. A vy, kteří bojujete za naše práva, ať je Váš hlas čím dál víc slyšet.

Štítky

Další příběhy z této kategorie

logo