Léčení dlouhodobého covidu

Domů / Léčení dlouhodobého covidu

Detoxikace spike proteinu

Nedávno se Iniciativa21 stala členy mezinárodní iniciativy zvané World Council for Health. Jako první počin v rámci spolupráce se Světovou radou pro zdraví jsme přeložili její text "Detoxikační průvodce" (Spike Protein Detox Guide). Jde o souhrnný návod, jak pomoci lidem s následky jednak po proběhlé nemoci covid-19, tak s následky po očkování, kterých nebývale přibývá.

Vzhledem k tomu, že infekce covid-19 i vakcíny proti ní a tedy negativní následky způsobené spike proteinem jsou nové, je tento průvodce založen na nově vznikajících lékařských výzkumech a také na klinických zkušenostech mezinárodního týmu klasických lékařů, lékařů celostní medicíny a homeopatů. Průvodce se bude vyvíjet tak, jak se objeví nová zjištění. Proto doporučujeme doporučujeme: sledujte i původní zdroj informací, jelikož český překlad nemusí být po čase v nejnovější verzi.

Průvodce existuje na stránkách World Council for Health zatím v anglickém originále a také ve francouzštině, španělštině a portugalštině. Nyní se díky naší spolupracovnici v Anglii přidává i česká verze. Moc děkujeme za její vznik a jsme rádi, že tento užitečný text můžeme šířit i u nás. Mnoho lidí postižených následky covidu i očkování marně hledá pomoc a od státu ji nedostávají. Nevíme o žádném jiném tak potřebném dokumentu na toto téma.

Doporučujeme všem, kteří se budou chtít tímto průvodcem řídit, aby postup od počátku konzultovali se svým ošetřujícím lékařem nebo lékařem celostní medicíny. Prosíme, neprovádějte detoxikaci těla od spike proteinu bez dohledu vašeho důvěryhodného lékaře.

>>> OTEVŘÍT PRŮVODCE PRO DETOXIKACI SPIKE PROTEINU <<<

logo