Žena, 68 let, krvácení do mozku bezprostředně po očkování vakcínou Janssen, následné úmrtí

Domů / Příběhy pacientů po očkování / Žena, 68 let, krvácení do mozku bezprostředně po očkování vakcínou Janssen, následné úmrtí
✝ 12/11/2021

Maminka manžela měla 68 let. Pokud vím, s ničím se neléčila. Po doktorech nechodila, byla hodně vitální. I v důchodu ještě pracovala. I když byla kuřačka, na jaře 2021 si její tělo s covidem poradilo a zvládla to. Nikdo netušíme, proč se šla očkovat, nikomu nic neřekla. Myslíme si, že stálé "masírování" z médií tomuto rozhodnutí pomohlo. Dostala dávku vakcíny Janssen. A to v úterý 9.11.2021 dopoledne. Asi po 3 hodinách zkolabovala a byla RZP odvezena na JIPku s masivním krvácením do mozku. Ochrnula na levou část těla.

Po 3 dnech za ní pustili jejího syna, mého manžela, lékařka mu oznámila, že to vypadá špatně, a dala mu najevo, že se maminka o své zdraví moc nestarala. Nebyla při vědomí, ale myslím, že na něj čekala, aby se rozloučila. Po půl hodině zemřela. Myslím, že vakcína velmi urychlila její neduhy v těle. A je fakt, že lidé to asi nechtějí moc zveřejňovat. Rodinou nahlášeno na SÚKL.

Snacha

Štítky

Další příběhy z této kategorie

logo