Žena, 38 let, bolesti hlavy, neurologické obtíže, velká únava 

Domů / Příběhy pacientů po očkování / Žena, 38 let, bolesti hlavy, neurologické obtíže, velká únava 

23.4.2021 První očkování na covid. Bolest po očkování v ruce. Týden velká únava.

4.6. Druhé očkování na covid. Bolest po očkování v ruce. Nateklé uzliny v podpaží. Dost to bolelo pár dní.

10.6. Šílená bolest břicha, křeče. Bylo to stejné, jako když jsem měla nádor na střevě. Na kontrole v nemocnici nic nenašli. Proběhl odběr krve, ultrazvuk a rentgen. Když jsem se ptala, jestli za to mohlo očkování, tak se mi doktor vysmál. Pak dodal: taky mi bylo po očkování blbě. Takže to vlastně potvrdil aniž by chtěl. 3 týdny jsem nemohla pořádně jíst, zhubla jsem, což při mém stavu bylo špatné. Mám podváhu a špatně přibírám.

26.6. Šílená bolest hlavy, která mě na den odrovnala. Taky mě pálilo na hrudi, bolely hodně horní cesty dýchací a špatně se mi dýchalo kvůli velkému množství hlenu. Měla jsem i horečku 38,3 C Musela jsem si vzít prášek. Navíc mi bylo divně a zvláštně jsem vnímala realitu. Brněly mně prsty na rukách a byly ztuhlé a trochu i v křeči. Taky mě brnělo kolem pusy a děsně mě bolela hlava vzadu dole na pravé straně. Další 2 týdny dominovala bolest hlavy. Bez prášků jsem se neobešla, bolest hlavy se často vrací. Nikdy jsem na to netrpěla. Dělají se mi po těle modřiny a krvavé skvrny. Velká únava přetrvává už 8 měsíc. Mám co dělat, abych zvládla práci. Práci doháním o víkendu. Jsou dny, kdy nemůžu vůbec pracovat. Často se cítím jako sjetá. Občas se objeví bolest kolem srdce. Nemám chuť k jídlu a dál hubnu. Z ničeho nic se objevila velká bolest všech kloubů v těle. To mi znemožnilo na pár dní pracovat. Při chůzi mám občas problém jít rovně - táhne mě to k levé straně. Často je mi na omdlení. Už skoro nikam nechodím. Znovu se vrátilo brnění v prstech, křeče, pocit, že nejsou moje. Nemůžu si vzpomenout na různý věci. To se mi nikdy nestávalo. Při zvednutí pravé nohy padám na levou stranu, nejde to ovládnout. Celkově mi není dobře.

Zatím provedeno CT mozku a tam nic nenašli. Ještě mě čeká magnetická rezonance a neurologické vyšetření.

Před očkováním jsem sice nebyla úplně zdravá, mám zdravotní problémy. Ale nikdy jsem neměla neurologické problémy nebo bolest hlavy.

Očkováním jsem chtěla ochránit nemocné plíce. To se nepodařilo. Spíš naopak. Na konci listopadu jsem měla 3x antibiotika a oboustranný zápal plic. Covid to nebyl. Ale díky lékařům, kteří neléčí, jsem takhle dopadla. Naštěstí v nemocnici mi pomohli. Ale nechtěla bych tam skončit.

Taky mi najednou už tolik nefunguje lék na imunitu. Cokoliv někdo donese domů, všichni doma to chytneme.

Jen bych chtěla vědět, proč doktoři alespoň nepřipustí, že by to mohlo spustit očkování? Jak můžou vědět, že to není z toho? Nikdy se touhle technologií neočkovalo ani zvířata natož lidi. Připadám si podvedená.  Taky mi bylo před vánoci vyhrožováno, že jestli si nedám další dávku tak umřu. Bez obalu to takhle lékařka řekla. Nezajímali ji protilátky, ani všechno co se mi stalo. Jinak protilátky po 3 měsících po 2 očkování byli 20 000. Po měsíci 15 000. Dál jsem nezjišťovala.

logo