Jak úspěšně oslovit lidi - 3. část: Nebuďte evangeličtí

Domů / Komentáře / Jak úspěšně oslovit lidi - 3. část: Nebuďte evangeličtí

Přejít na předchozí část

Žijeme v turbulentní době odhalování pravdy a hledání informací. Mnoho z nás je překvapeno, že spousta věcí kolem nás, v naší společnosti, v naší historii je vlastně jinak, než jsme si doposud mysleli, než co nás učil. A každý se tím odhalováním pravdy prokousáváme různou dobu, různou rychlostí, mnozí ještě nezačali.

"Být evangelický" je další chyba, kterou sám autor udělal víckrát, než jde spočítat, a kvůli které přišel o mnoho posluchačů. Pokud jsme moc důrazní ve výčtu informací a postojů, člověk se okamžitě uzavře. Všichni známe zkušenost, kdy nám ve dveřích stojí svědek Jehovův a neslyšíme ani slovo z toho, co říká!

Ke stejné reakci dojde, když budete svým přístupem příliš zapálení. Většina lidí není připravena na nové informace, natož na ty, které zničí jejich pohled na svět.

K většině zapeklitých závěrů bude muset člověk dojít sám. Tento proces můžeme podpořit jemným vypouštěním informací a nejlépe funguje, když vás ke sdílení vašich názorů někdo nejdříve vyzve.

Vypozorovali jsme, že ti, kteří překročí práh, to udělají ve svém vlastním čase a hledání pravdy je lidem natolik vrozené (ale potlačované), že si mohou sami v krátkém čase rozbourat svůj vlastní pohled na svět.

Pokračovat na 4. část

logo