Svědectví pracovnice v sociálních službách

Domů / Z ordinací lékařů / Svědectví pracovnice v sociálních službách

Pracuji v sociálních službách, jsem u nás jediná neočkovaná a NIKDY se nedám. Od prvopočátku mi na této ,,pandemii" něco smrdí. Každý můj výrok, poznatek či dedukce se nejdřív jeví pro ostatní jako konspirace, dezinformace, div že by mě neukamenovali, a za půl roku je vše realita, bohužel.
Ale to hlavní proč Vám píší je fakt, že ve svém okolí zaznamenávám plno případů vedlejších účinků po podání ,,vakcín" proti covid 19. Vím, že tyto případy nebyly určitě nikde hlášeny a někteří si ani nechtějí připustit, že by stávajíci problémy měly spojovat s ,,vakcinací" proti covid19.

Moje sestra - od druhé dávky bolest v rameni, zkouší cokoliv, bez efektu.

Můj zeť - jedna dávka, horečky, silný zánět ledvin a močových cest, za dalších 14 dní celý zežloutl, diagnostikována hepatitida, v nemocnici zmínili, že by to mohlo být následkem po očkování, ale nemyslím, že to bylo hlášeno na SÚKL.

Kamarádka - otok ramene, oteklé uzliny pod paží, neschopnost zvednout ruku, musela využít fyzioterapii.

Tchýně - neslyší na jedno ucho, opakovaně záněty v těle, poté těžší průběh onemocnění covid19.

Švagr - po dvou dávkách, těžší průběh onemocnění Covid 19, nedávno paralýza ruky při řízení auta!, od ,,vakcinace " každou chvíli problémy.

Sousedka - dvě dávky, trombóza v noze.

Její příbuzná - tři dávky, po té třetí za dva dny zemřela.

Naše organizace má několik služeb, proto vím jen o klientech týdenního stacionáře. V práci máme 25 mentálně postižených klientů. Vím pouze o třech, kteří se mi svěřili a informace byla i sdělena jejich rodiči, že po očkování měli vzápětí nežádoucí účinky. Vyrážky, dušnost, mdloby. U další pozoruji častou a silnou menstruaci. Myslím, že nikdo z nich nic nehlásil. O více klientech nevím, sdělování nežádoucích účinků je zde tabu. Tři klienti a já jsme neočkovaní. Vedení je silně proočkovací.

Ani Vám asi nemusím popisovat již dva roky trvající šikanu v zaměstnání. Loni, po ukončení VŠ (sociální obor) mi bylo přislíbeno místo sociálního pracovníka. Ale pro můj odmítavý postoj k očkování na covid, býť není povinné, jsem a asi i nadále budu ,,pouze'' pracovník v sociálních službách. Přesto chci dál pomáhat lidem.

logo