Z ordinace praktické lékařky

Domů / Z ordinací lékařů / Z ordinace praktické lékařky

Ráda bych přispěla svojí zkušeností s "vakcínami".

Hlásila jsem SUKLu minimálně 30x nežádoucí jevy po "očkování".

Nejzávažnější - za poslední měsíc mám pět pacientů s nově diagnostikovaným zhoubným nádorem:

  • 3x karcinom tlustého střeva
  • 1x karcinom močového měchýře
  • 1x karcinom štítné žlázy- všichni dostali 3 dávky.

Několik dalších plně očkovaných pacientů mám t. č. s podezřením na malignitu, zatím nejsou dovyšetřeni.

Dále mladý muž M.P. 1986 - asi měsíc po podání 1. dávky svědění těla, někdy po koupání, někdy z ničeho nic, poškrábe se na místě a kde se poškrábal, má krvavá jelita cca 1/2 hodiny. Koncem 10/21 podána 2. dávka, u mne vyšetřen 10.11.2021 pro popisované obtíže, následně v laboratoři zjištěna porucha funkce štítné žlázy - odeslán na endokrinologii.

Dále pacientka Z.B. nar. 1959, druhá dávka podána 16.7.2021, u mne vyšetřena 30.8.2021 s tím, že 25.8.2021 ji začalo bolet lýtko pravé dolní končetiny, měla snad i křeče, brala magnesium, večer se bolest přesunula do podkolenní jamky a do zadní strany stehna, ten den Dopplerem diagnostikována hluboká žilní trombóza. I přes mé varování 3. dávka podána 27.12.2021. Je na antikoagulační terapii dosud.

Další mohu uvést - paní 75 let, po 2. dávce epileptický záchvat, na 3. dávku dle mého doporučení nešla.

Mladá žena P.K. narozená 1976, druhá dávka podaná 10.6.2021, po ní razantním zhoršení do té doby celkem klidně probíhající Crohnovy choroby s nutností nasazení medikace. Zhoršení bylo takové, že pacientka hlásila SÚKLu i sama. Na 3. dávku nešla.

Za zmínku jistě stojí moje soukromá statistika pacientů s diagnózou Covid 19. Od září 2021 59 neočkovaných a 149 očkovaných, v naprosté většině mají 3 dávky a rozhodně nelze říct, že mají "lehčí" průběh.

Navíc u očkovaných pozoruji jednoznačně větší nemocnost než u pacientů neočkovaných.

Uvedený výčet není konečný, mám ve svém okolí i úmrtí, ale nejedná se o pacienta registrovaného u mne: jeden je mladý, cca 30 letý muž, který asi týden po 2. dávce zemřel na "infarkt". Do té doby zdráv, sportovec. Druhá je více než 80 letá paní, která po 2. dávce měla cévní mozkovou příhodu, její ošetřující lékař vyloučil souvislost s podanou vakcínou (sic..), paní šla na 2. dávku, po které měla 2. cévní mozkovou příhodu, na kterou zemřela.

Dále tchýně mé kamarádky po 2. dávce cévní mozková příhoda, nyní ochrnutá na polovinu těla.

Když to shrnu: jsem přesvědčena, že tato experimentální genová terapie neměla být nikdy schválena k podávání. A pevně doufám, že někdo ponese zodpovědnost (nejen výrobci, ale i politici a další, kteří tak hystericky lidi do očkování nutili). A očkování dětí? Pokládám to za zločin.

logo